سومین طلاق رونالدو بعد از 7 سال زندگی مشترک | بلاگ

سومین طلاق رونالدو بعد از 7 سال زندگی مشترک

تعرفه تبلیغات در سایت

ملت ایران : رونالدو لوئیس نازاریو دا لیما، ستاره سابق تیم ملی برزیل و باشگاه های بارسلونا ، رئال مادرید و اینتر روز جمعه خبر جدایی رسمی اش از سومین همسرش را اعلام کرد. این خبر رسمی در حالی منتشر شد که رسانه های زرد برزیل از چند ماه پیش از بروز اختلافات و جدایی این ستاره برزیلی از همسرش خبر داده بودند ولی این رسانه ها هم تا انتشار خبر قطعی این جدایی، تنها گمانه زنی می کردند و منتظر انتشار رسمی این خبر بودند.

ستاره سابق سلسائو 7 سال با بیا آنتونی، وکیل برزیلی زندگی می کرد و حاصل این ازدواج 7 ساله دو فرزند بود. با تولد این دو فرزند، رونالدو حالا 4 بچه از 3 ازدواجش در سالهای اخیر دارد.

این زوج جوان با انتشار بیانیه ای رسمی، ازاین جدایی خبر دادند:« بعد از 7 سال زندگی مشترک ما حالا خبر رسمی جدایی مان را اعلام می کنیم. این تصمیم ، نتیجه تصمیم هر دوی ما و برپایه داستان های زندگی مان ، بالاخص برای صحلا دو دخترمان بود. عشق، دوستی و تحسین دو طرفه میان ما، تغییری نخواهد کرد و البته روی احترام رسانه ها و مردم ، به تصمیم شخصی ما حساب ویژه ای باز کرده ایم.»

رونالدو تا پیش از بیا آنتونی، دو بار دیگر هم ازدواج کرده بود. همسر اول او میلنه دومینگس، یک فوتبالیست برزیلی و البته یک مدل معروف در این کشور بود که پسر اول رونالدو که شباهت های زیادی با خود او دارد، فرزند میلنه است. بعد از آن رونالدو پس از تنها 3 ماه آشنایی با دانیلا سیسارلی، مجری تلویزیونی برزیلی با او ازدواج کرد و از او نیز جدا شد و حالا خبر جدایی او از بیا آنتونی به منزله سومین جدایی رسمی در زندگی این فوتبالیست صاحب نام برزیلی است.

رونالدو در سال های اخیر به دلیل بیماری تیروئیدی اش با اضافه وزن فراوانی دست و پنجه نرم می کرد و البته در طول چند ماه گذشته موفق شد تا 20 کیلو از وزنش بکاهد و از 118 کیلو به 98 کیلو رسید تا برای حضور در بازی سالانه مبارزه با فقر سازمان ملل آمادگی بیشتری داشته باشد. این بازی خیریه که سالانه با حضور رونالدوو زیدان برگزار می شود، اخیرا با حضور این دو ستاره که سفرای سازمان ملل نیز هستند در برزیل برگزار و با برد2 -3 تیم «دوستان رونالدو» به پایان رسید.

...
نویسنده : ehsan91 بازدید : 2115 تاريخ : شنبه 16 دی 1391 ساعت: 21:21

آرشیو مطالب

نظر سنجی

آیا با وجود انجمن این سایت به این گونه مطلب قرار دهد یا نه گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :