زني در تهران با ماشين خود پرواز کرد :: بروبچه های قزوین

زني در تهران با ماشين خود پرواز کرد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   
  negar
  ملت ایران: ستاد فرماندهي آتش‌نشاني تهران ساعت ۱۳:۰۷ دقيقه روز گذشته با دريافت خبر وقوع اين حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ايستگاه۴۹ را به محل حادثه در خيابان كارگر شمالي، خيابان زره پوش اعزام كرد.
   
   
  موسي مصطفوي فرمانده آتش نشانان اعزامي در مورد حادثه گفت: خودرو سواري به رانندگي زن ۳۵ ساله اي پس از عدم كنترل آن توسط راننده، از داخل پاركينگ به داخل حياط سقوط کرد.
   
   
  وي ادامه داد: اين خودرو پس از طي مسيري درحدود ۵ متردر پارکينگ، ناگهان از ارتفاع سه متري به داخل حياط سقوط کرد ودر حالت عمودي متوقف ماند.
   
   
  مصطفوي در مورد چگونگي عمليات نيروها اظهار داشت: آتش نشانان با توجه به وضعيت خودرو که به صورت عمودي قرار داشت بلافاصله با استفاده از ابزار نجات و تجربه و مهارت خود توانستند اين خودرو را مهارکرده و از سقوط آن به داخل حياط جلوگيري کنند.
   
   
  اين فرمانده آتش نشاني در ادامه تصريح کرد: نيروهاي عملياتي سرانجام با رعايت كامل نكات ايمني، اين خودرو را به بالا كشيده و از وارد آمدن خسارت بيشتر جلوگيري كرده و اين وسيله نقليه راصحيح و سالم تحويل مالك آن دادند.
   
  نویسنده : ehsan91 بازدید : 1901 تاريخ : شنبه 16 دی 1391 ساعت: 21:16
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  آیا با وجود انجمن این سایت به این گونه مطلب قرار دهد یا نه گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید؟

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها