اتومبیل جدید شرکت فراری + عکس

تعرفه تبلیغات در سایت

آرشیو مطالب

لینک دوستان


اتومبیل جدید یک شرکت اتومبیل سازی با استفاده از فناوری های اتومبیلهای مسابقه فرمول یک، اتومبیل هیبریدی ارائه داده تا با بیشترین قدرت مصرف سوخت را تا ۴۰ درصد کاهش دهد.

به گزارش شاندیس ، اتومبیل جدید فراری که از آن با عنوان SpA یاد می شود، فناوری هیبرید صرفه جویی در سوخت را به نوعی متحول کرده تا بتواند به بیشترین میزان قدرت دست یابد و نشان دهد که حتی شرکتهایی چون فراری نیز می توانند تحت فشار ارائه محصولات دوستدار محیط زیست قرار بگیرند.

شرکت اتومبیل سازی ایتالیایی فراری نخستین اتومبیل هیبرید خود را که در رسانه ها به عنوان F70 از آن یاد شده اوایل سال آینده با قیمتی بیش از ۸۵۰ هزار دلار به فروش می رساند.

اتومبیل جدید شرکت فراری + عکس

نخستین مدل هایبریدی AsP یا F70 که احتمال می رود قیمت آن از ۸۵۰ دلار بیشتر باشد

خودرو جدید یک شرکت اتومبیل سازی با استفاده از فناوری های اتومبیلهای مسابقه فرمول یک دو موتور الکترویکی را با یک موتور بنزینی ۱۲ سیلندر ترکیب کرده تا از تمام ماشینهایی که تاکنون ساخت اسب بخار بیشتری تولید کند و مصرف سوخت را تا ۴۰ درصد کاهش دهد.

مدل جدید این اتومبیلها بخشی از موج ابرخودروهای دوستدار محیط زیستی است که گران قیمت ترین خودرو سازان تلاش کرده اند به آن دست یابند و در عین حال عملکرد این خودرو را نیز ارتقا دهند. درحالی که مدلهای بیشتری از اتومبیلها با ویژگیهای زیست محیطی تولید می شوند و قوانین آلوده کننده سخت تر می شود، فروش ابراتومبیلهایی از ۱۰۰ دستگاه امسال به ۲۱۰۰ دستگاه در سال ۲۱۵ افزایش می یابد.

هیبرید فراری از اوایل سال آتی میلادی وارد بازار فروش می شود و پیش بینی می شود که آمریکا بزرگترین بازار این مدل باشد.

براساس اظهارات یک منبع آگاه که از جزئیات این طرح فراری مطلع است، فراری تاکنون تعداد محدودی از این مدل تولید کرده و هنوز درباره قیمت نهایی آن تصمیم گیری نکرده است.

اتومبیل جدید شرکت فراری + عکس

مدل فراری انزو که الگوی ساخت اتومبیل هایبریدی جدید است

شرکت اتومبیل سازی فراری در شمال ایتالیا اوایل امسال در نظر دارد از این اتومبیل که وارث مدل انزو (Enzo) محسوب می شود رونمایی کند. این درحالی است که فراری از ارائه اطلاعات بیشتر درباره این مدل امتناع کرد.

مدل اصلی دارای در بال پرنده ای ، بدنه ای فیبر کربن و موتوری با ۶۶۰ اسب بخار است که نام آن از بنیانگذار فراری گرفته شده است و از آنجا که تعداد محدودی از آن تولید شده قیمت آن به یک میلیون دلار رسیده است.

 

این اتومبیل جدید با استفاده از فناوری که برای مسابقات فرمول یک طراحی شده دو موتور الکتریکی را با یک موتور بنزینی ۱۲ سیلندری ترکیب کرده تا علاوه بر عملکرد قدرتمند مصرف سوخت را تا ۴۰ درصد کاهش دهد

مدل SpA  به عنوان جایگزین این مدل از فناوری هیبرید Hy-Kers برخوردار است که برای تیم فرمول یک این شرکت اتومبیل سازی طراحی شده است. در این سیستم یک موتور الکتریکی ۱۰۰ اسب بخار قدرت اضافی به چرخها منتقل می کند و این اقدام را از طریق یکی از دو کلاج خود انجام می دهد. بر این اساس قدرت فورا میان موتور ۱۲ سیلندری و موتور الکتریکی منتقل می شود.

نویسنده : ehsan91 بازدید : 1180 تاريخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1391 ساعت: 19:41
برچسب‌ها :

نظر سنجی

آیا با وجود انجمن این سایت به این گونه مطلب قرار دهد یا نه گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :