شخصیت‌شناسى میوه‌ها

تعرفه تبلیغات در سایت

آرشیو مطالب

لینک دوستانبرترین ها:  میوه‌ها جزو آن دسته از خوراكی‌هایی هستند كه كمتر كسی می‌تواند از خوردن آن‌ها چشم‌پوشی كند با این حال هر میوه خاصی محبوب آدم خاصی است؛ یكی پرتقال را دوست دارد و دیگری سیب را. یكی موز را می‌پسندد و دیگری گیلاس را ترجیح می‌دهد. خب، طبیعی است كه ذائقه آدم‌ها متفاوت است و همین تفاوت، سلیقه‌ها را هم مختلف می‌كند اما در پس این تفاوت عقیده ماجرای دیگری نهفته است؛ ماجرایی كه حكایت از شخصیت و ذات آدم‌ها دارد. در واقع شما میوه‌ای را انتخاب می‌كنید كه با شخصیت‌تان سازگار است. بنابراین نوع میوه‌ای كه دوست دارید می‌تواند بیانگر آن چیزی باشد كه هستید. اگر باورتان نمی‌شود این مطلب را تا انتها مطالعه كنید.
 
آناناس

آناناس‌خورها بدانند كه همیشه در شتابند. آن‌هایی كه میوه محبوب‌شان آناناس است بسیار سریع تصمیم می‌گیرند و خیلی سریع‌تر از آن عمل می‌كنند. به راحتی شغل‌شان را عوض می‌كنند و خیلی راحت تن به ریسك‌های بزرگ می‌دهند. آدم‌هایی كه آناناس، میوه مورد علاقه‌شان است از یك  توانایی استثنایی در مدیریت بهره می‌برند. هیچ كاری روی دست این آدم‌ها نمی‌ماند.
 
نارگیل

نارگیل كمیاب و سنگین است و طرفداران آن شاید خیلی زیاد نباشند اما همان عده‌ای هم كه نارگیل را بیش از بقیه میوه‌ها دوست دارند افرادی جدی، با فكر و باشعور هستند. این افراد از روابط اجتماعی لذت می‌برند. این دست آدم‌ها در برخورد اول خودخواه به نظر می‌رسند اما واقعا چنین خصوصیتی در آن‌ها وجود ندارد. در زمینه‌های شغلی همواره در رد‌ه‌های بالایی قرار دارند چون همه چیز را به بهترین نحو ممكن پیش می‌برند. این افراد به دلیل آگاه بودن خود در بین دوستان و آشنایان معروف هستند.
 
موز

شمایی كه موز دوست دارید باید خوشحال باشید! افرادی هستید آرام، گرم و البته با احساس و دوست‌داشتنی. هرچند گاهی به خاطر فقدان اعتماد به نفس و خجالتی بودن رنج می‌برید. باید حواس‌تان را جمع كنید چون طبع آرام و سكوت ذاتی‌تان هر از گاهی سبب می‌شود تا دیگران از شما سوءاستفاده  كنند. ازدواج عاشقانه را ترجیح می‌دهید و در صورتی كه با فرد مورد علاقه‌تان ازدواج كنید روابط شما با او همواره در یك هماهنگی كامل خواهد بود.
 
انگور

آن‌‌هایی كه انگور را دوست دارند آدم‌هایی هستند مودب و خوش‌رو و هر چند گاهی سریع و خیلی شدید عصبی می‌شوند البته همان‌قدر كه زود و شدید عصبانی می‌شوند به همان سرعت هم آرام خواهند شد. این افراد بسیار مورد علاقه دیگران هستند و در عین حال شعور و علاقه فراوانی به زندگی دارند. در همین راستا هر كاری در زندگی اعم از خوردن و پوشیدن و خرید كردن لذت می‌برند.
 
سیب

سیب را به بقیه میوه‌ها ترجیح می‌دهید؟ اگر این‌طور است پس آدم رك‌گویی هستید. شاید ذاتا یك مدیر نباشید و از پس مدیریت‌های كلان برنیایید اما می‌توانید یك گروه كوچك و بی‌دردسر را مدیریت كرده و به جایگاه مقبولی برسانید. در قریب به اتفاق مواقع به سرعت و البته خیلی درست تصمیم می‌گیرید؛ عاشق سفره‌های كوتاه و غیرمنتظره هستید. در عین حال به زندگی خود هم واقعا عشق می‌ورزید، خونگرمی شما زبانزد خاص و عام است.
 
پرتقال

اگر جزو آن دسته آدم‌هایی هستید كه پرتقال را به بقیه میوه‌ها ترجیح می‌دهید پس باید انسان فوق‌العاده‌ صبوری باشید و البته پرقدرت. صبر زیاد شما باعث می‌شود تا بخواهید كارها را با آرامش و متانت پیش ببرید اما درایت و جسارت هم چاشنی كارتان می‌شود. سخت‌كوشی و تلاش از دیگر خصیصه‌های شماست اگرچه كمی هم خجالتی هستید اما دوست قابل اعتمادی خواهید بود.البته شما در انتخاب دوست محتاط هستید و خیلی دقت می‌كنید اما وقتی كه دوستان‌تان را انتخاب كردید  همه محبت خود را نثار آن‌ها می‌كنید. در عین حال از هرگونه تنش و درگیری به شدت پرهیز می‌كنید.
 
گلابی

اگر گلابی را به بقیه میوه‌ها ترجیح می‌دهید پس جزو آن دسته آدم‌هایی هستید كه می‌خواهید نتیجه تلاش‌های‌تان را به سرعت ببینید. اگر كاری را شروع كنید قطعا آن را با موفقیت به انجام می‌رسانید. كمی خجالتی  هستید و همین باعث می‌شود نتوانید حرف دل‌تان را آن‌طور كه باید به زبان بیاورید. دل دریایی آدم‌ها ملاك رفاقت شما با آن‌هاست.
 
گیلاس

گیلاس‌خورهای محترم شاید این میوه به دلیل شیرینی‌اش محبوب شماست اما اگر از علاقه‌مندان به گیلاس هستید باید بدانید زندگی همیشه آنقدر كه توقع دارید شیرین نخواهد بود. فراز و نشیب زندگی شما زیاد است به‌خصوص در زمینه كار اما ذهن‌ خلاق‌تان همواره به دادتان می‌رسد. خانه شخصی‌تان را به لوكس‌ترین هتل‌های دنیا ترجیح می‌دهید و برای همین از هیچ چیز به اندازه در خانه ماندن لذت نمی‌برید.
 
هلو

اگر هلو را دوست دارید پس از عصاره زندگی لذت می‌برید. آدمی هستید رك‌گو و البته در كنار رك‌گویی منشی دوستانه دارید به خصوص كه از بخشیدن آدم‌ها هیچ كس به پای شما نمی‌رسد. برای دوستی‌های‌تان بی‌نهایت ارزش قائل هستید؛ به شدت مستقل هستید و همین استقلال از شما یك آدم راستگو ساخته است. صبوری هم از دیگر خصوصیات شماست. در ضمن اصلا دوست ندارید احساسات درونی خود را علنی كنید.

نویسنده : ehsan91 بازدید : 1477 تاريخ : شنبه 16 ارديبهشت 1391 ساعت: 23:08
برچسب‌ها :

نظر سنجی

آیا با وجود انجمن این سایت به این گونه مطلب قرار دهد یا نه گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :